Zaujímavé odkazy

Zaujímavé odkazy

Odkazy na zaujímavé web stránky. Pozrite si odporúčané web stránky. Zopár odkazov na weby.

 Odkazy na zaujímavé web stránky

 • www.kozeneveci.sk
  Výrobky z kože - kožené výrobky. Poúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože. Robím prevažne zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Rabatin Jozef
 • www.prepravamichalko.sk
  Osobná preprava Miloš Michalko. Preprava osôb do krajín EÚ. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Zabezpečujem osobnú autodopravu zo Slovenska do Holandska, Belgicka, Nemecka, Českej republiky, Poľska, Rakúska, Švajčiarska a samozrejme prepravu v rámci Slovenska.
 • www.mdinterier.sk
  M+D interiér, s.r.o. Vliesové tapety, papierové tapety, bordúry, plastové okná, plastové dvere, žalúzie, vertikálne žalúzie, interierové dvere a zárubne, bezpečnostné dvere, strešné okná, laminátové podlahy, vstavané skrine, garážové brány, zasklievanie balkónov, elektrické náradie, stavebné práce, sieľky proti hmyzu.E-shop – bytové tapety.
 • www.drevoland.sk
  Drevená magnetická stavebnica pre deti, ktorá sa skladá z rôznych magnetických drevených stavebných dielov, z ktorých je možné postaviť domčeky rôznej veľkosti.
 • www.topanockovo.sk
  Detské topánky, topánky pre teenegerov, dámske a pánske topánky rôznych značiek. Kvalitná obuv pre Vás - topanockovo.sk - Emilia Stasová.
 • www.cunik.6f.sk
  Ján Cuník - knives - výroba nožov. Ručná výroba nožov - lovecké nože, dýky,repliky historických zbraní.
 • marketa.6f.sk
  Salón Markéta. Nechtový desing a vizážistika. Vizážistické služby, nechtový design, manikúra a kozmetické služby.
 • chemosvit.echoz.sk
  Základná odborová organizácia ECHOZ Chemosvit, Štúrova 101, 059 21 Svit
 • www.stretnutiegoralov.com
  Stretnutie Goralov v Pieninách. Taký názov nesie táto stránka. Je to stretnutie nielen Goralov, ale najmä ľudí, ktorí milujú dobrú hudbu, zábavu a relax v krásnej prírode. Túto akciu už siedmy rok pripravuje bezkonkurenčná slovenská kapela - KOLLÁROVCI s propagáciou na televíznej obrazovke, ŠlágrTV.
 • www.superakordeon.sk
  Super Akordeón - akordeóny na predaj - inzercia - Super Akordeón - akordeóny na predaj - inzercia.
 • www.ubytovaniesvit.sk
  Ubytovanie privát Svit. Ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami vo Svite okr. Poprad. Ubytovanie Svit Podskalka. Privát s kapacitou 19 lôžok. Ubytovanie na priváte v rodinnom dome so samostatným vchodom a domácim fitnessom. Pre hostí je pripravená aj plne vybavená kuchyňa, bezplatné parkovanie, wifi internet, dve izby sú s balkónom.
  Ideálna poloha na výlety do Vysokých Tatier. Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie. Toto prostredie je domovom aj pre lyžiarske stredisko Lopušná dolina.